1997 yılında iş hayatına başladığımız IT sektörün de tek felsefimiz vardı. “Önce kalite”

Bu felsefe bizi yıllarca her türlü zorluğa karşı hep ayakta tuttu.

O dönemlerden bugüne tüm iş ortaklarımıza sürdürülebilir bir birliktelik sunduk. Bugün tüm Türkiye geneline yayılmış dağıtım ağımız ile satışını yaptığımız markalarımızı tüketicilere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ayrıca Newtech olarak OEM kanalında toptancılık hizmeti vermekteyiz.

Satış grubumuz için de Notebook , Tablet Pc , Masa üstü Pc , Monitör , Network ürünleri , Yazıcı bulunmaktadır. ASUS , DELL , HP , LENOVA, APPLE , SAMSUNG , OKI , XEROX , LEXMARK , AOC, TOSHİBA satışını yaptığımız bazı markalardır.

Şirketimizin en önemli değerlerin ’den biri de Yazılım ekibimizdir.

Firmalara özel projeler üreterek işlerini kontrol etme ve sağlıklı büyüme alt yapısı sağlamaktayız.

Newtech Teknoloji çalışanlarını en değerli şirket varlığı olarak kabul etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve ticari kazancın temelinde hizmet kalitesinin olduğu bilincinde, insan kaynaklarına sürekli yatırım yapmaktadır. İnsan odaklı politikalarını eğitim ve kişisel gelişim programları ile desteklemektedir. DMO satış kanalında olan firmamız yenilenen teknolojileri sürekli tedarik ederek. Kurumlara kusursuz hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz, kazancını paylaşımlar ile büyütmeyi kendine felsefe yapmıştır. Bu bağlam da yıllardır Devletimize hem vergi hem de istihdam yaratarak büyümeye destek olduk. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz.

İhracat yaparak Ülkemize döviz girdisi sağlamaktayız. Bunun onurunu paylaşmaktan mutluluk duyarız.


 

Tüm bunları yaparken ve sonrasın da yapmayı hedeflerken her zaman “ ÖNCE KALİTE “ diyeceğiz.